Adresa:

Hotel Diana
Spindleruv Mlyn 189
Spindleruv Mlyn 54351
Czech Republic

Aktuálne počasie:

Hotel Diana ubytovanie Spindleruv Mlyn Aktuálne počasie: zamračené
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 4 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

 Hotel Diana / ubytovanie Spindleruv Mlyn

Hotel Spindleruv Mlyn Diana
Hotel Diana ponúka pohodlné ubytovanie v horskej oblasti, ktoré je najmä vyhľadávané kvôli svojmu čistému ovzdušiu. Profesionálny prístup personálu sa hosťom pokúsi splniť všetky ich priania, len aby sa cítili čo najlepšie. Hotel Diana ponúka celkovú kapacitu ubytovania pre 24 osôb.

Ubytovanie:
Hotel Diana poskytuje moderne zariadené izby so štýlovým nábytkom. Z okien je nádherný výhľad na okolitú prírodu, ktorú zaručene ocení každý. Na izbách hotela Diana hostia nájdu sprchovací kút, televízor. Izby sú rozdelené na jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby, trojlôžkové izby a 1 štvorpostelová izba.

Ostatné služby:
Hostia hotela Diana majú k dispozícii úschovňu bicyklov a lyží. Priamo pri hoteli je parkovisko pre 10 áut. Domáce zvieratá majú vstup do hotelu povolený.

Okolie:
Hotel má veľmi priaznivú polohu pre letnú i zimnú turistiku. Hostia určite v letných měsícíh ocenia horské bicykle alebo paragliding a mnoho ďalších. Nachádza sa priamo pri ceste na Špindlerovom búdu čo poskytuje ľahkú dostupnosť autom v ktoromkoľvek ročnom období, z autobusovej stanice v centre 15 min voľnou chôdzou.

Rekreácie a služby v okolí:
100m od hotela nový aquapark (vírivky, tobogány, sauna, para ... kapacita 200 osôb), 200m od hotela sedačková lanovka na Medvědín.

Špindlerův Mlýn:
Mesto leží v nadmorskej výške 715 - 1310 mnm, dnešné centrum sa rozprestiera okolo sútoku Dolského potoka a rieky Labe, ktorá pramení 9 km od mesta na Labské lúke. Zo všetkých strán je obklopené horskými hrebeňmi, sú to napríklad Kozie chrbty, Predné planina a Medvědín. Je rozdelené na päť hlavných častí: Bedřichov, Labská, Predné Labská, Špindlerův Mlýn a Svätý Petr. So všetkými svojimi vzdialenými časťami a horskými chatami na hrebeňoch má rozlohu 77 km2 a 1300 trvalo žijúcich obyvateľov
Hotel Spindleruv Mlyn Diana - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Spindleruv Mlyn Diana - hotel má reštauráciuHotel Spindleruv Mlyn Diana - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Spindleruv Mlyn Diana - možnosť pripojenia na internetHotel Spindleruv Mlyn Diana - k dispozícii letná terasaHotel Spindleruv Mlyn Diana - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Spindleruv Mlyn Diana - Iybz sú vybavené televízoromHotel Spindleruv Mlyn Diana - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Spindleruv Mlyn Diana - Izby s vlastnou toaletou